İnşaat sektöründe 1995 yılından bu yana edindiğimiz tecrübe ile, yaşam alanlarında zengin görünüm ve doğallığın önemini fark ettik. Sektöre bu değerleri kazandırabilme hayalini paylaşan 3 ortak olarak 2018 yılında Linea Pietra çatısı altında bir araya gelerek, genç ve dinamik bir ekip kurduk.

İnşaat ve dış cephe malzemeleri başta olmak üzere, tüm alanlarda doğal olmayan, sentetik ve kısa ömürlü malzemelerin kullanımının büyük sorun teşkil ettiğini görüyoruz. Linea Pietra’nın, doğallığı, kullanım alanlarının genişliği, yenilikçiliği, uzun yıllar dayanıklılığı ve projelere kattığı değer ile, bu sorun ile birlikte benzer birçok soruna çözüm bulacağına inanıyoruz.

Linea Pietra Ailesi olarak, doğal, yenilikçi ve uzun yıllar boyunca değerini koruyan ürünlerin faydalarıyla ilgili farkındalık oluşturmayı, sektörü bilinçlendirmeyi kendimize misyon edinerek, tüm faaliyetlerimizi bu değerler doğrultusunda yürütüyoruz.

Sonsuz güvendiğimiz ürünlerimizi ülkemize tanıtarak, doğal yaşam alanlarının genişlemesini hedefliyoruz. İnsanların mutlu ve farklı hissettiği alanlarda yaşamlarını sürdürebilmeleri en önemli vizyonumuz.

Linea Pietra’yı, inceliği, hafifliği ve esnek yapısıyla mimarlara, dekorasyon firmalarına ve yaşam alanına önem veren herkese sunuyoruz. Doğal taşların yaşam alanlarına yenilikçi bir soluk getireceğine inanıyoruz.

Linea Pietra Ailesi olarak, güvenilir ve doğal ürünlerle inşa edilmiş yapılarda, mutlu insanlar görmek en büyük hayalimiz. Ve bu hayali gerçekleştirmek için var gücümüzle çalışacağız.