Gerçek Doğaltaş Kesiti

Linea Pietra

İnce, Esnek Ve Hafif Yüzey Kaplama Malzemesi

Doğal kayalardan elde edilen ince tabakalar, kontrollü basınç ve ısı altında cam elyafına bağlanarak plaka haline getirilir ve esneklik kazandırılır. Bu sayede güçlü ve esnek yapıya sahip olan Linea Pietra, oldukça uzun ömürlüdür ve kolayca uygulanabilir 

İç ve dış mekan tüm yüzeylere uygulanabilir

Ahşap, alçıpan, metal, beton
Kontrplak, mdf, fiberglass 
Fayans, Lake, Membrane, Akrilik

Linea Pietra

Hafif

Doğal

Doğada görebileceğiniz gerçek bir kayanın dokusuna sahip Linea Pietra, uygulandığı mekanlara farklı, eşsiz ve zengin bir görünüm katar.  

Esnek

Esnek

Linea Pietra, esnekliği sayesinde kavisli yüzeylere de uygulanabilir. Kırılgan olmaması sebebiyle düşük kaza ve zayiat riskine sahip, kolay uygulanabilir bir üründür. 

Güçlü

Güçlü

Linea Pietra, gerçek bir kaya dokusuna sahip olduğundan, dış etkenlere karşı  kaya kadar dayanıklıdır. Muadillerinden çok daha güçlüdür ve deformasyon göstermez.

Hafif

Hafif

Linea Pietra  oldukça hafif bir kaplama malzemesidir. Taşıma ve uygulama çok daha kolay yapılabilmektedir. Uygulandığı yere ek ağırlık bindirmemektedir. 

Güçlü

Uzun Ömürlü

Linea Pietra gerçek doğal taş yüzeyine sahip olması sebebiyle kullanım ömrü, uygulandığı yerin ömrü kadardır. Uzun ömürlüdür ve bakım gerektirmez.

Kolay Uygulanır

Kolay Uygulanır

Plaka halinde bulunan Linea Pietra, hafif, esnek ve ince olması sebebiyle, tek kişinin kolaylıkla kısa sürede uygulayabileceği bir üründür. 

Kullanıcı Yorumları